PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803529}
6,2 2 198
ocen
6,2 10 1 2198
The Innocents
powrót do forum serialu The Innocents

Początek jest mało obiecujący, rozwinięcie wydaje się trochę nadmiernie poplątane, ale zakończenie wszystko wynagradza, idealnie zamykając wszystkie wątki.

Warto obejrzeć, ale trzeba pamiętać, że to bardziej teen drama z przesadzonym wątkiem romantycznym, a nie rasowy thriller sci-fi.

Recenzja: https://www.kreatywa.net/2018/08/the-innocents.html

ocenił(a) serial na 1
Futbolowa

Na koniec to znowu rozpierdalają auto i tyle. Gówno.

ocenił(a) serial na 3
Blodek

XDDD Ale tylko 1? Ode mnie aż 3, bo soundtrack był nie taki zły. :P Sama fabuła to dno. Spodziewałam się dobrego serialu i bardzo się zawiodłam.

Futbolowa

końcówka beznadziejna, przedobrzyli

yvaaaaa

a mi się właśnie finał podobał, bo stało się tam to, na co czekałem od pierwszego odcinka ;) ogólnie serial może być, łyknąłem całość z braku laku w bodaj 3 wieczory.

tirex_rmp

ja tez obejrzałam, ale szczerze się przyznam, że nie wiem jak to się skończyło. Z wcześniejszej sceny wynikało, że dziewczyna umrze. I umarła? Sorry, ze pytam jak blondynka...

ocenił(a) serial na 3
Futbolowa

Jak dla mnie nie było warto przecierpieć początku. Przecierpiałam całośc... ;) I jestem rozczarowana. Jeśli powstanie kolejny sezon, to na 100% go NIE obejrzę. :D

ocenił(a) serial na 2
Futbolowa

No nabrłaś mnie. Udało Ci się. Oglądałam ten badziew do końca w nadziei że może rzeczywiście.... A tu buuuuuu. Męczący, irytująco naiwny źle zagrany itd Zmarnowany czas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones